Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/favicons/favicons.php on line 2188

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/favicons/favicons.php on line 2204

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/favicons/favicons.php on line 2220
 Akademia Zainteresowania Własnym Zdrowiem | Grupa Krwi

Akademia Zainteresowania Własnym Zdrowiem

Czym jest nasza Akademia ?

Pod nazwą AZWZ DD.MADEJSKICH kryją się wszystkie działania zmierzające do tego, by członkowie Klubu CaliVita® (ci, którzy za naszym pośrednictwem są w nim już, bądź dopiero poszerzą grono Klubowiczów) byli w coraz lepszej formie. Chodzi tu o kondycję nie tylko ciała. Każdy z nas, od dziecka zna powiedzenie „W zdrowym ciele, zdrowy duch.” Myślę jednak, że odwrócenie tej maksymy ma równie wielki sens. Bo przecież kiedy duch ma się świetnie, rzadziej lub w ogóle, nie choruje ciało.

Jak wiadomo, każde przedsięwzięcie „skazane na sukces”, winno mieć misję.

Nasza „uczelnia” również jest w posiadaniu takowej. MISJĄ jej, jak sugeruje już nazwa, powinna być i oczywiście jest EDUKACJA.

Wiedzy prozdrowotnej jest wokół nas całe mnóstwo. Mimo to, niestety nie żyjemy w społeczeństwie wolnym od chorób. Właśnie przede wszystkim dlatego CELEM NASZEJ MISJI jest podawanie informacji dotyczących niełatwych zwykle zagadnień, w sposób najprostszy jak to tylko możliwe. Realizację tej wyjątkowej idei, jak na porządny przybytek wiedzy przystało, wspierają m.in. „podręczniki” (mojego autorstwa).

Zdobywaniu i ugruntowywaniu wyobrażenia o tym, co nam w ciele (i czasami duszy) gra, służy najpopularniejszy wśród naszych „studentów” Nieregularny Nie – Codziennik „Zdrowie dla Ciebie”

i kolejna publikacja (której pierwsze wydanie niebawem) czyli

Ci, którzy lubią i chcą się edukować, w poszukiwaniu ważnych dla zdrowia treści sięgają również do zasobów naszej Czytelni pod Miłorzębem.

Porcję istotnych dla wspierania zdrowia wskazówek lubię porównywać do doskonale zbilansowanego i koniecznie ładnie podanego dania. „Posiłek” ma być przede wszystkim „lekkostrawny”. Podobnie jak w diecie rozdzielnej, nie pakujemy na jeden „talerz” wszystkiego jednocześnie. „Smakowanie każdego kęsa” ma być przyjemne i zawsze powinno wychodzić na zdrowie temu, kto zechce tej wyjątkowej „strawy” najpierw skosztować, a następnie „stołować się” regularnie.

W planach mamy jeszcze wiele interesujących i – mam nadzieję – przydatnych wspieraniu zdrowia, działań. Będą one wprowadzane sukcesywnie, o czym na swoich stronach i e-biuletynach będziemy na bieżąco informować.

Jeśli chcesz dołączyć do Akademii Zainteresowania Własnym Zdrowiem DD.Madejskich, możesz zacząć od korzystania z moich niektórych e-publikacji.

[slideshow id=1]

Pełną dokumentację zdjęciową z pokazanego tu wydarzenia możesz zobaczyć w naszej galerii >>

[mp3player config=fmp_jw_widget_config.xml file=http://www.intruz.pl/wp-content/uploads/2010/08/akademia.mp3]